LED ПАНЕЛ KВАДРАТ 3W SMD 2700K 75X75MM VITO LENA-SX
Код: 476907
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : LENA-SX
- ТИП : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- МОЩНОСТ W : 3.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 270 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 3000 К
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | LENA-SX |
| ТИП | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| МОЩНОСТ W | 3.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 270 LM |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ/ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 7.50 см |
| ШИРИНА | 7.50 см |
| ВИСОЧИНА | 2.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| EAN | 8697451408701 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















