LED ПАНЕЛ KВАДРАТ 3W SMD 2700K 75X75MM VITO LENA-SX
Code: 476907
In stock
Short Description
- MODEL : LENA-SX
- TYPE : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- MAXPOWER-W : 3.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 270 LM
- COLOR TEMPERATURE : 3000 К
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | LENA-SX |
| TYPE | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| MAXPOWER-W | 3.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 270 LM |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ/ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 7.50 см |
| WIDTH | 7.50 см |
| HEIGHT | 2.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| EAN | 8697451408701 |
No documents were found for this product

English 

















