LED ПАНЕЛ KВАДРАТ 6W SMD 3000K 10.5X10.5CM VITO LENA
Код: 476909
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : LENA
- ТИП : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- МОЩНОСТ W : 6.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 540 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 3000 К
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | LENA |
| ТИП | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| МОЩНОСТ W | 6.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 540 LM |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ/ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 11.80 см |
| ШИРИНА | 11.80 см |
| ВИСОЧИНА | 2.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| РАЗМЕР | 10.5X10.5CM |
| EAN | 8697451408763 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















