LED ПАНЕЛ КВАДРАТ 3W 75MM 4000К VITO LENA
Код: 487190
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : LENA
- МОЩНОСТ W : 3.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 285 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | LENA |
| МОЩНОСТ W | 3.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 285 LM |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ/ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 8.50 см |
| ШИРИНА | 8.50 см |
| ВИСОЧИНА | 2.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| EAN | 6970233836155 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















