LED ПАНЕЛ КВАДРАТ 24W 276MM 4000К VITO LENA
Код: 487193


Офертата е валидна от 26.05.2026 до 01.06.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : LENA
- МОЩНОСТ W : 24.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 2280 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
Цена: 11.19 €8.99 € / 17.58 лв.
Спести: 19 %
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | LENA |
| МОЩНОСТ W | 24.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 2280 LM |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ/ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 29.60 см |
| ШИРИНА | 2.96 см |
| ВИСОЧИНА | 2.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| EAN | 8697451408954 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











