LED ПАНЕЛ КВАДРАТ 24W 276MM 4000К VITO LENA
Code: 487193
In stock
Short Description
- MODEL : LENA
- MAXPOWER-W : 24.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 2280 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | LENA |
| MAXPOWER-W | 24.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 2280 LM |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ/ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 29.60 см |
| WIDTH | 2.96 см |
| HEIGHT | 2.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 1.000 kg |
| EAN | 8697451408954 |
No documents were found for this product

English 

















