ИНВЕРТОРЕН КЛИМАТИК BOSCH CL3000iU W 26 E/CL3000i 26 E
Код: 662804
Продуктът не е в наличност
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
Кратко описание
- МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) : 2.600 KW
- МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) : 2.900 KW
- ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ : -15/50 C
- ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО : -15 °C
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | CL3000iU W 26 E/CL3000i 26 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 9000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 2.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 2.900 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 7.4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.1 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.733 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.771 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 22/54 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 62 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 520 М3/Ч |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 790/292/200 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 720/495/270 ММ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 35.900 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| МОДЕЛ | CL3000iU W 26 E/CL3000i 26 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 9000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 2.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 2.900 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 7.4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.1 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.733 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.771 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 22/54 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 62 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 520 М3/Ч |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 790/292/200 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 720/495/270 ММ |
| ГАРАНЦИЯ | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4062321296063 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























