BEKO 090/BEHPP 091
Код: 655030
Продуктът не е в наличност
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ | 090/BEHPP 091 |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 9000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 2.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 2.300 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.9 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.817 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.790 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| WI-FI | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 54 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 62 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 380 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 7.5 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 20.4 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 723/286/199 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 720/495/270 ММ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 31.500 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842836480 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















