BEKO BEHPP 120/BEHPP 121
Код: 655031
Продуктът не е в наличност
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ | BEHPP 120/BEHPP 121 |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.400 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 2.700 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.5 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.407 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.191 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| WI-FI | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 56 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 63 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 420 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 7.9 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 20.5 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 813/289/201 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 720/495/270 ММ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 32.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842836695 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















