BEKO BEHPP 120/BEHPP 121
Code: 655031
Product is out of stock
INSTALLATION INCLUDED
| Brand | BEKO |
| MODEL | BEHPP 120/BEHPP 121 |
| CAPACITY COOLING (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 3.400 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL) | 2.700 KW |
| SEASONAL COEFFICIENT SEER | 6.5 |
| SEASONAL COEFFICIENT SCOP | 4 |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 1.407 KW |
| POWERCONSHEATING | 1.191 KW |
| ENERGY CLASS COOLING | A++ |
| ENERGY CLASS HEATING | A+ |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO | -15 °C |
| WI-FI | Yes |
| AUTO RESTART | Yes |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX | 56 dB |
| NOISE LEV.OUTSIDE UNIT | 63 dB |
| AIR CIRCULATION (M3/H) | 420 М3/Ч |
| WEIGHT INSIDE UNIT | 7.9 KG |
| WEIGHT OUTSIDE UNIT | 20.5 KG |
| REFRIGERANT TYPE | R32 |
| DIMENSIONS W/H/D(INDOOR UNIT) | 813/289/201 ММ |
| DIMENSIONS W/H/D(OUTDOOR UNIT) | 720/495/270 ММ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 32.000 kg |
| WARRANTY | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842836695 |
No documents were found for this product

English 

















