ИНВЕРТОРЕН КЛИМАТИК BOSCH CL3000iU W35 E/CL3000i 35 E
Код: 662803
Продуктът не е в наличност
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
Кратко описание
- МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) : 3.500 KW
- МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) : 3.800 KW
- ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ : -15/50 C
- ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО : -15 °C
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | CL3000iU W35 E/CL3000i 35 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 3.800 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 7 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.2 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.096 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.027 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 22/56 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 63 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 530 М3/Ч |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 802/295/200 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 720/495/270 ММ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 37.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| МОДЕЛ | CL3000iU W35 E/CL3000i 35 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 3.800 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 7 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.2 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.096 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.027 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 22/56 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 63 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 530 М3/Ч |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 802/295/200 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 720/495/270 ММ |
| ГАРАНЦИЯ | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4062321296087 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























