ИНВЕРТОРЕН КЛИМАТИК BOSCH CL2000U W 53 E/CL2000 53 E
Код: 650983
В наличност
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
Кратко описание
- МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) : 5.300 KW
- МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) : 5.600 KW
- ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ : -15/50 °C
- ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО : -15 °C
Доставка:
Купи на изплащане
от35.85 €
/
70.12лв.
Лихва, такси и ГПР

10х94.90€
/
10х185.61лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | CL2000U W 53 E/CL2000 53 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 5.600 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 7.2 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.500 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.570 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 26/56 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 64 dB |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 10 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 32.7 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 957/302/213 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 805/554/330 ММ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 50.700 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | CL2000U W 53 E/CL2000 53 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 5.600 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 7.2 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.500 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.570 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 26/56 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 64 dB |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 10 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 32.7 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 957/302/213 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 805/554/330 ММ |
| ГАРАНЦИЯ | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4062321679767 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















