ИНВЕНТОРЕН КЛИМАТИК . BOSCH CL2000U W 70 E/CL2000 70 E
Код: 650984
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) : 7.000 KW
- МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) : 7.300 KW
- ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ : -15/50 °C
- ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО : -15 °C
Купи на изплащане
от48.26 €
/
94.39лв.
Лихва, такси и ГПР

10х127.75€
/
10х249.86лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | CL2000U W 70 E/CL2000 70 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 24000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 7.000 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 7.300 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.1 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 2.600 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 2.400 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 36/60 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 67 dB |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 12.3 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 42.9 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R22 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 1040/327/220 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 890/673/342 ММ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 61.700 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | CL2000U W 70 E/CL2000 70 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 24000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 7.000 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 7.300 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.1 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 2.600 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 2.400 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 36/60 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 67 dB |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 12.3 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 42.9 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R22 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 1040/327/220 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 890/673/342 ММ |
| ГАРАНЦИЯ | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4062321679781 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























