ИНВЕРТОРЕН КЛИМАТИК BOSCH CL2000U W 35 E/CL2000 35 E
Код: 650964
В наличност
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
Кратко описание
- МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) : 3.500 KW
- МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) : 3.800 KW
- ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ : -15/50°C
- ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО : -15 °C
Доставка:
Купи на изплащане
от26.03 €
/
50.91лв.
Лихва, такси и ГПР

10х68.90€
/
10х134.76лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | CL2000U W 35 E/CL2000 35 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 3.800 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.1 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.200 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.080 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 25/55 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 63 dB |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 7.6 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 23.2 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 805/285/194 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 720/495/270 ММ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 34.800 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | CL2000U W 35 E/CL2000 35 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 3.800 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.1 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.200 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.080 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -15 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 25/55 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 63 dB |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 7.6 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 23.2 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 805/285/194 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 720/495/270 ММ |
| ГАРАНЦИЯ | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4062321679743 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























