BOSCH CL3200iU W70 E/CL3000i 70 E
Код: 654148
Продуктът не е в наличност
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
Кратко описание
- МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) : 7.000 KW
- МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) : 7.300 KW
- ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО : -20 °C
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | CL3200iU W70 E/CL3000i 70 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 24000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 7.000 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 7.300 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 2.402 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 2.130 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 34/62 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 67 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 770 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 13.6 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 43.9 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 1155/415/315 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 995/740/398 ММ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 64.200 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | CL3200iU W70 E/CL3000i 70 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 24000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 7.000 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 7.300 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 2.402 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 2.130 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 34/62 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 67 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 770 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 13.6 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 43.9 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 1155/415/315 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 995/740/398 ММ |
| ГАРАНЦИЯ | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4069143047187 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















