BOSCH CL3200iU W26 E/CL3000i 26 E
Код: 654145





Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
Кратко описание
- МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) : 2.600 KW
- МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) : 2.900 KW
- ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО : -20 °C
Доставка:
Купи на изплащане
от27.01 €
/
52.83лв.
Лихва, такси и ГПР

10х71.50€
/
10х139.84лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | CL3200iU W26 E/CL3000i 26 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 9000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 2.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 2.900 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 7.4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.1 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.733 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.771 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 22/54 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 62 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 460 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 8 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 25.4 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 790/375/270 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 835/540/300 ММ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 35.900 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | CL3200iU W26 E/CL3000i 26 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 9000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 2.600 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 2.900 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 7.4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.1 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.733 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.771 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 22/54 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 62 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 460 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 8 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 25.4 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 790/375/270 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 835/540/300 ММ |
| ГАРАНЦИЯ | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4069143047156 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















