BOSCH CL3200iU W53 E/CL3000i 53 E
Код: 654147





Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
Кратко описание
- МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) : 5.300 KW
- МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) : 5.600 KW
- ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО : -20 °C
Купи на изплащане
от40.38 €
/
78.98лв.
Лихва, такси и ГПР

10х106.90€
/
10х209.08лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | CL3200iU W53 E/CL3000i 53 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 5.600 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 7 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.550 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.750 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 31/56 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 65 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 600 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 11.2 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 33.5 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 1045/405/305 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 915/615/370 ММ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 50.700 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | CL3200iU W53 E/CL3000i 53 E |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 18000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.300 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 5.600 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 7 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 1.550 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.750 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 31/56 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 65 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 600 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 11.2 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 33.5 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 1045/405/305 ММ |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 915/615/370 ММ |
| ГАРАНЦИЯ | 3+2 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4069143047170 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















