ГРАНИТОГРЕС FANAL LAURENT BLACK 90X90 CM
Код: 232131
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 90.00 см
- ШИРИНА : 90.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : ЧЕРЕН
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.61 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 3
- ХЛЪЗГАВОСТ : R9
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИСПАНИЯ
Доставка:
Цена М2:
43.45 € 84.98 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.61 М2):
69.96 € 136.83 лв. | Марка | FANAL |
| МОДЕЛ | LAURENT BLACK 90X90 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 90.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 10.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | ЧЕРЕН |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.61 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R9 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИСПАНИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 35.460 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.6100 |
| EAN | 8432849233899 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






























