ГРАНИТОГРЕС FANAL LAURENT BLACK 90X90 CM
Код: 148835
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 90.00 см
- ШИРИНА : 90.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : ЧЕРЕН
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 0.81 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 3
- ХЛЪЗГАВОСТ : R9
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИСПАНИЯ
Доставка:
Цена М2:
43.46 € 85.00 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 0.81 М2):
35.20 € 68.85 лв. | Марка | FANAL |
| МОДЕЛ | LAURENT BLACK 90X90 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 90.00 см |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 10.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | ЧЕРЕН |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 0.81 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТ |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 3 |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R9 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИСПАНИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 19.180 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 0.8100 |
| EAN | 8432849184368 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






























