ГРАНИТОГРЕС FANAL LAURENT BLACK 90X90 CM
Code: 148835
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 90.00 см
- WIDTH : 90.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : ЧЕРЕН
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 0.81 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 3
- SLIP RESISTANCE : R9
- COUNTRY OF ORIGIN : ИСПАНИЯ
Shipping:
Price М2:
43.46 € 85.00 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 0.81 М2):
35.20 € 68.85 лв. | Brand | FANAL |
| MODEL | LAURENT BLACK 90X90 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 90.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| THICKNESS | 10.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | ЧЕРЕН |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 0.81 m² |
| SURFACE | МАТ |
| SURFACE ABRASION | PEI 3 |
| SLIP RESISTANCE | R9 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИСПАНИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 19.180 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 0.8100 |
| EAN | 8432849184368 |
No documents were found for this product

English 






























