ГРАНИТОГРЕС FANAL LAURENT BLACK 90X90 CM
Code: 232131
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 90.00 см
- WIDTH : 90.00 см
- TYPE : ПОДОВА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : ЧЕРЕН
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.61 m²
- FROST RESISTANCE
- SURFACE ABRASION : PEI 3
- SLIP RESISTANCE : R9
- COUNTRY OF ORIGIN : ИСПАНИЯ
Shipping:
Price М2:
43.45 € 84.98 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.61 М2):
69.96 € 136.83 лв. | Brand | FANAL |
| MODEL | LAURENT BLACK 90X90 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 90.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| THICKNESS | 10.00 мм |
| TYPE | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | ЧЕРЕН |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.61 m² |
| FROST RESISTANCE | Yes |
| SLIP RESISTANCE | R9 |
| COUNTRY OF ORIGIN | ИСПАНИЯ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 35.460 kg |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.6100 |
| EAN | 8432849233899 |
No documents were found for this product

English 






























