ГРАНИТОГРЕС PRISSMACER CONFORT CEREZO 25X100 CM
Код: 148834
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 100.00 см
- ШИРИНА : 25.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КАФЯВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.50 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 2
- ХЛЪЗГАВОСТ : R9
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИСПАНИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КАФЯВ
Доставка:
Цена М2:
20.45 € 40.00 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.5 М2):
30.67 € 59.99 лв. | Марка | PRISSMACER |
| МОДЕЛ | CONFORT CEREZO 25X100 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 см |
| ШИРИНА | 25.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.60 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.50 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТ |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 2 |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R9 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИСПАНИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 22.490 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.5000 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| EAN | 8429991454487 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























