ДИМООТВОД ИНОКС Ф80MM, ДЪЛЖИНА 50CM KAMININOX
Код: 489383
В наличност
Доставка:
| Марка | KAMININOX |
| ТИП ОБОРУДВАНЕ ОТОПЛЕНИЕ | КЮНЦИ |
| ВИД | ПРАВ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 8.0 см |
| ДЪЛЖИНА | 50.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | Ф80 MM |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 1.000 kg |
| EAN | 100025001003 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















