ДИМООТВОД ИНОКС Ф80MM, ДЪЛЖИНА 50CM KAMININOX
Code: 489383
In stock
Shipping:
| Brand | KAMININOX |
| HEATING EQUIPMENT TYPE | STOVEPIPES |
| TYPE | ПРАВ |
| DIAMETER SM | 8.0 см |
| LENGTH | 50.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | Ф80 MM |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 1.000 kg |
| EAN | 100025001003 |
No documents were found for this product

English 















