ДИМООТВОД ИНОКС Ф100MM, ДЪЛЖИНА 50CM KAMININOX
Code: 489384
In stock
Shipping:
| Brand | KAMININOX |
| HEATING EQUIPMENT TYPE | STOVEPIPES |
| TYPE | ПРАВ |
| DIAMETER SM | 10.0 см |
| LENGTH | 50.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | Ф100 MM |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 1.200 kg |
| EAN | 100251010008 |
No documents were found for this product

English 















