ДИМООТВОД ИНОКС Ф100MM, ДЪЛЖИНА 50CM KAMININOX
Код: 489384
В наличност
Доставка:
| Марка | KAMININOX |
| ТИП ОБОРУДВАНЕ ОТОПЛЕНИЕ | КЮНЦИ |
| ВИД | ПРАВ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 10.0 см |
| ДЪЛЖИНА | 50.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | Ф100 MM |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 1.200 kg |
| EAN | 100251010008 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















