ДИМООТВОД ИНОКС Ф120ММ, ДЪЛЖИНА 50СМ KAMININOX
Код: 119553
В наличност
Доставка:
| Марка | KAMININOX |
| ТИП ОБОРУДВАНЕ ОТОПЛЕНИЕ | КЮНЦИ |
| ВИД | ПРАВ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 12.0 см |
| ДЪЛЖИНА | 50.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | Ф120 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 1.500 kg |
| EAN | 102514001006 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















