ДИМООТВОД ИНОКС Ф120ММ, ДЪЛЖИНА 50СМ KAMININOX
Code: 119553
In stock
Shipping:
| Brand | KAMININOX |
| HEATING EQUIPMENT TYPE | STOVEPIPES |
| TYPE | ПРАВ |
| DIAMETER SM | 12.0 см |
| LENGTH | 50.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | Ф120 |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 1.500 kg |
| EAN | 102514001006 |
No documents were found for this product

English 















