БАРБЕКЮ BBQ C80210590
Код: 131398
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП БАРБЕКЮТА : БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
| Марка | BBQ |
| МОДЕЛ | C80210590 |
| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| ВИСОЧИНА | 75.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 47.00 см |
| ШИРИНА | 47.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| EAN | 8718158569912 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























