БАРБЕКЮ BBQ C80210590
Code: 131398
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- BBQ TYPE : CHARCOAL BBQs
- MATERIAL : МЕТАЛ
| Brand | BBQ |
| MODEL | C80210590 |
| BBQ TYPE | CHARCOAL BBQs |
| HEIGHT | 75.00 см |
| LENGTH | 47.00 см |
| WIDTH | 47.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| EAN | 8718158569912 |
No documents were found for this product

English 




























