BARBECUE BBQ C83000600
Code: 247578
In stock
Short Description
- BBQ TYPE : CHARCOAL BBQs
- MATERIAL : МЕТАЛ
Shipping:
| Brand | BBQ |
| MODEL | C83000600 |
| BBQ TYPE | CHARCOAL BBQs |
| HEIGHT | 86.50 см |
| LENGTH | 54.00 см |
| WIDTH | 34.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| EAN | 8721037325738 |
No documents were found for this product

English 

























