БАРБЕКЮ BBQ C83000600
Код: 247578
В наличност
Кратко описание
- ТИП БАРБЕКЮТА : БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
Доставка:
| Марка | BBQ |
| МОДЕЛ | C83000600 |
| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| ВИСОЧИНА | 86.50 см |
| ДЪЛЖИНА | 54.00 см |
| ШИРИНА | 34.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| EAN | 8721037325738 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























