БАРБЕКЮ BBQ C83000310
Code: 247577
In stock
Short Description
- BBQ TYPE : CHARCOAL BBQs
- MATERIAL : МЕТАЛ
Shipping:
See credit plans
from3.78 €
/
7.39лв.
| Brand | BBQ |
| MODEL | C83000310 |
| BBQ TYPE | CHARCOAL BBQs |
| HEIGHT | 100.00 см |
| LENGTH | 77.00 см |
| WIDTH | 39.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| EAN | 8720573508650 |
No documents were found for this product

English 

























