БАРБЕКЮ BBQ C83000310
Код: 247577
В наличност
Кратко описание
- ТИП БАРБЕКЮТА : БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
Доставка:
Купи на изплащане
от3.78 €
/
7.39лв.
| Марка | BBQ |
| МОДЕЛ | C83000310 |
| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| ВИСОЧИНА | 100.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 77.00 см |
| ШИРИНА | 39.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| EAN | 8720573508650 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























