АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА BLACK&DECKER BLD783E1K-QW 18 V, 55.00 nm, БРОЙ БАТЕРИИ 1, 2.50 Ah, КУФАР
Код: 246416











Офертата е валидна от 27.05.2026 до 17.06.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 55.00 nm
- БРОЙ СКОРОСТИ : 2
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 2.50 Ah
- БРОЙ БАТЕРИИ : 1
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от3.02 €
/
5.91лв.
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ | BLD783E1K-QW |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ | 55.00 nm |
| СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ | 13 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-450 / 0-1900 |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 2 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 30 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 12 мм |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | POWERCONNECT |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2.50 Ah |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| LED ЛАМПА | Да |
| КУФАР | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.200 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048846872 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



































