АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА BLACK&DECKER BLD783E1K-QW 18 V, 55.00 nm, BATTERY COUNT 1, 2.50 Ah, TOOL CASE
Code: 246416











The offer is valid from 27.05.2026 until 17.06.2026
In stock
Short Description
- BATTERY TYPE : Li-Ion
- VOLTAGE : 18 V
- MAXIMUM TORQUE : 55.00 nm
- NUMBER OF GEARS : 2
- BATTERY CAPACITY : 2.50 Ah
- BATTERY COUNT : 1
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from3.02 €
/
5.91лв.
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL | BLD783E1K-QW |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| MAXIMUM TORQUE | 55.00 nm |
| NUMBER OF TORQUE STEPS | 13 |
| IDLE SPEED 1/min | 0-450 / 0-1900 |
| NUMBER OF GEARS | 2 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 30 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 12 мм |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | POWERCONNECT |
| BATTERY CAPACITY | 2.50 Ah |
| BATTERY COUNT | 1 |
| LED LAMP | Yes |
| TOOL CASE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 1.200 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 60 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 5035048846872 |
No documents were found for this product

English 



































