АКУМУЛАТОРНА УДАРНА БОРМАШИНА HYUNDAI HD20S-50TT 20 V, 50.00 nm, 2.00 Ah
Code: 245888
From the brochure
The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
HYUNDAI АКУ.УД.БОРМАШИНА HD20S-50TT АКС.
In stock
Short Description
  • BATTERY TYPE : Li-Ion
  • VOLTAGE : 20 V
  • MAXIMUM TORQUE : 50.00 nm
  • NUMBER OF GEARS : 2
  • BATTERY CAPACITY : 2.00 Ah
Free delivery
See credit plans
from3.97
/
7.76лв.
Interest, fees and APR
Unicredit Logo
10х10.50
/
10х20.54лв.
Price:  104.99 / 205.34 лв.
Quantity
BrandHYUNDAI
MODEL
HD20S-50TT
BATTERY TYPE
Li-Ion
VOLTAGE
20 V
MAXIMUM TORQUE
50.00 nm
NUMBER OF TORQUE STEPS
22
IDLE SPEED 1/min
NUMBER OF GEARS
2
DRILLING CAPACITY IN WOOD
35 мм
DRILLING CAPACITY IN METAL
13 мм