АКУМУЛАТОРНА УДАРНА БОРМАШИНА HYUNDAI HD20S-50TT 20 V, 50.00 nm, 2.00 Ah
Код: 245888
От брошурата
Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
HYUNDAI АКУ.УД.БОРМАШИНА HD20S-50TT АКС.
В наличност
Кратко описание
  • ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
  • МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 50.00 nm
  • БРОЙ СКОРОСТИ : 2
  • КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 2.00 Ah
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от3.97
/
7.76лв.
Лихва, такси и ГПР
Unicredit Logo
/
Количество
МаркаHYUNDAI
МОДЕЛ
HD20S-50TT
ТИП БАТЕРИЯ
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ
20 V
МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ
50.00 nm
СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ
22
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
БРОЙ СКОРОСТИ
2
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО
35 мм
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ
13 мм