АКУМУЛАТОРНА УДАРНА БОРМАШИНА HYUNDAI HD20S-50TT 20 V, 50.00 nm, 2.00 Ah
Код: 245888








Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
- НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
- МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 50.00 nm
- БРОЙ СКОРОСТИ : 2
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 2.00 Ah
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от3.97 €
/
7.76лв.
Лихва, такси и ГПР

10х10.50€
/
10х20.54лв.
| Марка | HYUNDAI |
| МОДЕЛ | HD20S-50TT |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ | 50.00 nm |
| СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ | 22 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-400 / 0-1600 |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 2 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 35 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2.00 Ah |
| LED ЛАМПА | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ | КУФАР С ИНСТРУМЕНТИ 75 ЧАСТИ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО В КОМПЛЕКТА | Да |
| EAN | 6427001002309 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
































