АКУМУЛАТОР VARTA DYNAMIC SLI 85AH
Код: 244181


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : DYNAMIC SLI
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 85.00 Ah
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
Доставка:
Купи на изплащане
от5.29 €
/
10.35лв.
| Марка | VARTA |
| МОДЕЛ | DYNAMIC SLI 85AH |
| СЕРИЯ | DYNAMIC SLI |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 85.00 Ah |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| РАЗМЕР | 315Х175Х175 ММ |
| ТЕГЛО | 19.020 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ГАРАНЦИЯ | ПУСКОВ ТОК: 800A |
| EAN | 4016987167434 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















