АКУМУЛАТОР VARTA DYNAMIC SLI 74AH
Код: 244180


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : DYNAMIC SLI
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 74.00 Ah
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
Доставка:
Купи на изплащане
от4.53 €
/
8.86лв.
| Марка | VARTA |
| МОДЕЛ | DYNAMIC SLI 74AH |
| СЕРИЯ | DYNAMIC SLI |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 74.00 Ah |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| РАЗМЕР | 278Х175Х175 ММ |
| ТЕГЛО | 17.110 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ГАРАНЦИЯ | ПУСКОВ ТОК: 750A |
| EAN | 4016987167410 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















