АКУМУЛАТОР VARTA DYNAMIC SLI 70AH
Код: 244179


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : DYNAMIC SLI
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 70.00 Ah
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
Доставка:
Купи на изплащане
от4.16 €
/
8.14лв.
| Марка | VARTA |
| МОДЕЛ | DYNAMIC SLI 70AH |
| СЕРИЯ | DYNAMIC SLI |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 70.00 Ah |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| РАЗМЕР | 278Х175Х190 ММ |
| ТЕГЛО | 16.600 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ГАРАНЦИЯ | ПУСКОВ ТОК: 640A |
| EAN | 4016987167786 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















