АКУМУЛАТОР VARTA DYNAMIC SLI 45AH
Код: 244176


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : DYNAMIC SLI
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 45.00 Ah
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
Доставка:
| Марка | VARTA |
| МОДЕЛ | DYNAMIC SLI 45AH |
| СЕРИЯ | DYNAMIC SLI |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 45.00 Ah |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| РАЗМЕР | 207Х175Х190 ММ |
| ТЕГЛО | 11.430 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ГАРАНЦИЯ | ПУСКОВ ТОК: 400A |
| EAN | 4016987167748 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















