АКУМУЛАТОР MONBAT SLI PREMIUM 74 AH
Код: 447544
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : SLI PREMIUM
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 74.00 Ah
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
Доставка:
Купи на изплащане
от3.40 €
/
6.65лв.
| Марка | MONBAT |
| МОДЕЛ | SLI PREMIUM 74 AH |
| СЕРИЯ | SLI PREMIUM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 74.00 Ah |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| РАЗМЕР | 27.8 X 17.5 X 19 |
| ТЕГЛО | 16.600 kg |
| START-STOP | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПУСКОВ ТОК 680 A |
| EAN | 3800053357123 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















