АКУМУЛАТОР MONBAT SLI PREMIUM 95 AH
Код: 456554
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : SLI PREMIUM
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 95.00 Ah
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
Доставка:
Купи на изплащане
от4.15 €
/
8.12лв.
| Марка | MONBAT |
| МОДЕЛ | SLI PREMIUM 95 AH |
| СЕРИЯ | SLI PREMIUM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 95.00 Ah |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| РАЗМЕР | 35.3 X 17.5 X 19 |
| ТЕГЛО | 21.350 kg |
| START-STOP | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПУСКОВ ТОК 840 A |
| EAN | 3800053360444 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















