АКУМУЛАТОР MONBAT SLI PREMIUM 65 AH
Код: 468801
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : SLI PREMIUM
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 65.00 Ah
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
Доставка:
| Марка | MONBAT |
| МОДЕЛ | SLI PREMIUM 65 AH |
| СЕРИЯ | SLI PREMIUM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 65.00 Ah |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| РАЗМЕР | 24.2 X 17.5 X 19 |
| ТЕГЛО | 14.250 kg |
| START-STOP | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПУСКОВ ТОК 600 A |
| EAN | 3800053356058 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















