АКУМУЛАТОР MONBAT SLI PREMIUM 74 AH
Code: 447544
In stock
Short Description
- SERIES : SLI PREMIUM
- BATTERY CAPACITY : 74.00 Ah
- VOLTAGE : 12.00 V
Shipping:
See credit plans
from3.40 €
/
6.65лв.
| Brand | MONBAT |
| MODEL | SLI PREMIUM 74 AH |
| SERIES | SLI PREMIUM |
| BATTERY CAPACITY | 74.00 Ah |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| SIZE | 27.8 X 17.5 X 19 |
| WEIGHT | 16.600 kg |
| START-STOP | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПУСКОВ ТОК 680 A |
| EAN | 3800053357123 |
No documents were found for this product

English 






















