АКУМУЛАТОР MONBAT SLI PREMIUM 95 AH
Code: 456554
In stock
Short Description
- SERIES : SLI PREMIUM
- BATTERY CAPACITY : 95.00 Ah
- VOLTAGE : 12.00 V
Shipping:
See credit plans
from4.15 €
/
8.12лв.
| Brand | MONBAT |
| MODEL | SLI PREMIUM 95 AH |
| SERIES | SLI PREMIUM |
| BATTERY CAPACITY | 95.00 Ah |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| SIZE | 35.3 X 17.5 X 19 |
| WEIGHT | 21.350 kg |
| START-STOP | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПУСКОВ ТОК 840 A |
| EAN | 3800053360444 |
No documents were found for this product

English 






















