АКУМУЛАТОР MONBAT SLI PREMIUM 65 AH
Code: 468801
In stock
Short Description
- SERIES : SLI PREMIUM
- BATTERY CAPACITY : 65.00 Ah
- VOLTAGE : 12.00 V
Shipping:
| Brand | MONBAT |
| MODEL | SLI PREMIUM 65 AH |
| SERIES | SLI PREMIUM |
| BATTERY CAPACITY | 65.00 Ah |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| SIZE | 24.2 X 17.5 X 19 |
| WEIGHT | 14.250 kg |
| START-STOP | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПУСКОВ ТОК 600 A |
| EAN | 3800053356058 |
No documents were found for this product

English 






















