ВЕНТИЛАТОР RAIDER RD-F2 120.0 W
Code: 222738
In stock
Short Description
- MAX POWER : 120w
- SPEED LEVELS : 3
- DIAMETER : 50cm
- TYPE : FLOOR&BOX
- MAX POWER : 120w
- SPEED LEVELS : 3
- DIAMETER : 50cm
Shipping:
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-F2 |
| MAX POWER | 120w |
| TURNING | No |
| SPEED LEVELS | 3 |
| TIMER | No |
| REMOTE CONTROL | No |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| DIAMETER | 50cm |
| MODEL | RD-F2 |
| TYPE | FLOOR&BOX |
| MAX POWER | 120w |
| TURNING | No |
| SPEED LEVELS | 3 |
| TIMER | No |
| REMOTE CONTROL | No |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| DIAMETER | 50cm |
| MAXPOWER-W | 120.0 W |
| DIAMETER SM | 50.0 см |
| MODEL | RD-F2 |
| TYPE | FLOOR&BOX |
| MAX POWER | 120w |
| TURNING | No |
| SPEED LEVELS | 3 |
| TIMER | No |
| REMOTE CONTROL | No |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| DIAMETER | 50cm |
| MAXPOWER-W | 120.0 W |
| DIAMETER SM | 50.0 см |
| EAN | 3800972026704 |
No documents were found for this product

English 
















