TAURUS NEW BABEL (FA006) ЧЕРЕН, TIMER, 50.0 W
Code: 802049
Product is out of stock
| Brand | TAURUS |
| MODEL | NEW BABEL (FA006) |
| TIMER | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 3.200 kg |
| FAN TYPE | TOWER |
| MATERIAL | PLASTIC |
| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| MAXIMUM HEIGHT | 76.00 см |
| ROTATABLE | Yes |
| OSCILLATION | Yes |
| EAN | 8414234472663 |
No documents were found for this product

English 























